Strona Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach
 
  Szkoła W prasieListopad 26 2020 07:35:07 
 
Szkoła
Strona główna
Dokumenty szkolne
Dyrektorzy
Galeria
Historia szkoły
Kontakt
Nauczyciele
Patron
Rekrutacja
Różne
Sponsorzy
Wolontariat
Uczniowie
Matura
Absolwenci
Dziennik elektroniczny
Dzwonki
Klasy
Nagrody i kary
Osiągnięcia uczniów
Plan lekcji
Prawa i obowiązki
Wykaz podręczników
Zajęcia dodatkowe
Pedagog szkolny
Podejmowane działania
Ważne numery i adresy
Drodzy uczniowie
Drodzy rodzice
Drodzy nauczyciele
Jak pomóc osobie niewidomej
Pomoc w poradni
Dysleksja
Dyktando w 10 punktach
Dopalacze
Internat
Schronisko
Informacje ogólne
Strona internatu
Podanie do internatu (Word)
Rekrutacja
Nabór elektroniczny
Podanie do internatu
Przetargi
Wymiana instalacji elektrycznej
Dostawa i montaż paneli podłogowych
Dostawa artykułów żywnościowych
Wyjaśnienie
Wymiana okien-stołówka
Dostawa miału węglowego
Wymiana okien
Wymiana okien - wyniki
Wymiana stolarki drzwiowej
Wymiana stolarki drzwiowej - wyniki
Dostawa artykułów spożywczych
Dostawa artykułów spożywczych -wyniki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Marecki10 weeks
qwertya42 weeks
lowisznice193 weeks
nofs2866213 weeks
adek257 weeks
Eryk909263 weeks
DanielSi265 weeks
adrik313 weeks
asdasd314 weeks
markzelezny318 weeks
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

qwertya
03/02/2020
<b>b</b>

adek
23/12/2015
a kwachu z mechaniki płynów wymaga 0.7. pozdro

adek
13/11/2015
0,025 a najelpiej 1,2

Eryk909
11/11/2015
Od jakiej średniej przyjmujecie do straży granicznej ??

adek
21/09/2015
sportowo dekarska pozdro

Eryk909
13/09/2015
Jakie s profile w waszej szkole

adek
31/03/2015
sprzedam Opla Astrę clasic 1.7 isuzu za 2 tys

adek
19/02/2015
Paulina Linkiewicz lovciam :* Aduś 3d

MaRiaN_
03/09/2013
Pilnie potrzebuje kontaktu z uczniem klasy policyjnej. Piszcie na gg 39185646. Bd wdzięczny ;p

smieszka17
21/08/2013
Kiedy będzie spotkanie klas pierwszych???? bo podobno zawsze było przed poczatkiem roku szkolnego. smiley

DuNNo
14/08/2013
Ma ktoś jeszcze książki do sprzedania do I kl ? pisać 43527016

saviin
29/07/2013
no masz tu przecież... http://lowisznice.hekko.p
l/ smiley


justyna413
29/07/2013
Kiedy pojawi się dokładna lista osób przyjętych do klas i do internatu??

marek
09/07/2013
Sprzedam książki do 1 kl. gg. 39111411

chomik
08/07/2013
~~ KUPIE GOLFA ! ~~ SPRZEDAM KSIAZKI DO 1 KL. https://www.facebook.com/
damian.kucio.50


myszka02
07/07/2013
Sprzedam książki do 1 klasy Lo, w b. dobrym stanie. Gg 8535010

damiank01
07/07/2013
Kupię książki do 1 klasy zgodne z wykazem podręczników na rok 2013/14. Dogadajmy się: https://www.facebook.com/
damian.kecki


saviin
07/07/2013
sprzedam książki do I klasy. fejs, https://www.facebook.com/
patrycjawozna


celniczki
06/07/2013
czy będzie na stronie lista osób przyjętych na SG?

fragolaaaaaaaa
01/07/2013
Kiedy pojawi sie lista osób przyjętych do internatu?

Archiwum
Osiągnięcia uczniów 2009/2010


Osiągnięcia uczniów 2009/2010
IX Dzień Papieski w Siedlcach VII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równe Szanse"
(zawody międzynarodowe)

2 miejsce- Goławski Hubert

XXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
(zawody międzynarodowe)

2 miejsce- Goławski Hubert

Konkurs wiedzy "O Patronie Szkoły"
(etap szkolny)


1 miejsce –Wojciechowska Sylwia
2 miejsce –Brzozowiec Marta
3 miejsce –Rozwadowska Monika
4 miejsce –Prudaczuk Edyta
5 miejsce –Makaruk Aleksandra

Finał powiatu ziemskiego w halowej piłce nożnej chłopców (licealiada)

3 miejsce – Drużyna w składzie:
Zalewski Michał
Welik Karol
Szczerba Jakub
Ignatiuk Patryk
Grzesiuk Paweł
Karpiuk Norbert
Litwin Mateusz
Słyszko Mateusz
Matczuk Kamil
Szyszłow Mateusz
Włostowski Wiktor
Palonka Adam

Finał powiatu ziemskiego w halowej piłce ręcznej chłopców (licealiada)

2 miejsce – Drużyna w składzie:
Grzesiuk Paweł
Makarewicz Paweł
Lewczuk Piotr
Welik Karol
Ignatiuk Patryk
Słyszko Mateuszowi
Szczerba Jakub
Matczuk Kamil
Karpiuk Norbert
Pasternak Grzegorz

XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego
(etap szkolny)


1 miejsce – Rabczuk K.

Udział:
Gabrylewicz K.
Kozakiewicz J.
Niepogodzińska M.


Międzypowiatowy Konkurs z języka rosyjsiego

1 miejsce –Szpruch K.
2 miejsce –Równiak M.
3 miejsce –Rabczuk K.

XVI Radzyńskie Marsze na Orientację "Azymuciak 2009"

5 miejsce:
Szaniawski Michał
Pal Katarzyna

Udział:
Makaruk Aleksandra
Krzewska Jolanta
Osypiuk Renata
Korybska Angelika
Kisiel Małgorzata
Szaniawski Michał
Różnowicz Monika
Przybysz Żaneta
Pal Katarzyna


XVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

(etap szkolny)

1 miejsce:
Iwaszko Mateusz
Ochnio Aleksandra
Kisiel Marta

Udział:
Szczerba Jakub
Lewicka Natalia
Gromysz Monika
Krzywda Piotr
Karpiuk Łukasz Norbert
Niewęgłowska Magda
Machowska Karolina
Kijaczko Karolina
Chilimoniuk Daniela
Waszczuk Marek
Wołnysz Maja Machowska Ada
Rudczuk Agata
Chlebek Zofia
Szot Karol
Polubiec Natalia
Moszkowska Anna
Aleksandrowicz Wioletta
Bajkowska Justyna
Mazur Anita
Pawluczuk Zbigniew
Zając Daniel
Wiczuk Wojciech
Włostowski Wiktor
Prudaczuk Edyta
Makarewicz Łukasz
Bajkowski Krystian
Drelowiec Paulina
Dżegan Daria
Litwin Mateusz

(etap rejonowy)

Udział:
Iwaszko Mateusz
Ochnio Aleksandra
Kisiel Marta


II Konkurs Slawistyczny
(etap powiatowy)



Udział:
Niepogodzińska M.
Rabczuk K.
Szczęśniak D.
Szczęśniak M.
Rozwadowska M.
Moszkowska A.
Aleksandrowicz W.

(etap centralny)

Rozwadowska M.
Moszkowska A.
Aleksandrowicz W.

XXV Edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
(etap szkolny)


1 miejsce –Łogonowicz N.
2 miejsce –Brzozowiec M.
3 miejsce –Rabczuk K.

Udział:
Kisiel Marta
Baj Anna
Kisiel Małgorzata
Korzeniewska M.
Wojciechowska S.
Tychoniewicz Monika
Waszczuk Marek
Osypiuk Renata

XXX Konkurs Czytelniczy "Kraszewski, jego życie i dzieło"
(etap wojewódzki)


Brzozowiec Marta

Finał powiatu ziemskiego w piłce siatkowej chłopców (Licealiada)
(etap powiatowy)


2 miejsce –Drużyna w składzie:
Ignatiuk Patryk
Palonka Adam
Szyszłow Mateusz
Dragan Michał
Pasternak Grzegorz
Cudny Tomasz
Chwelczuk Przemysław
Makarewicz Paweł
Semeniuk Karol
Bartkowski Piotr

IX Konkurs Przedsiębiorczy Uczeń Na Rynku Pracy
(etap szkolny)


1 miejsce –Żukowski Patryk

(II etap międzypaństwowy)


Udział:
Żukowski Patryk


Gminny Konkurs Ortograficzny "O Pióro Wójta Gminy Wisznice"
(etap gminny)


1 miejsce –Wiczuk Wojciech
2 miejsce –Kapczuk Michał
3 miejsce –Rabczuk Katarzyna

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Powiat Woskrzenice
(etap powiatowy)


2 miejsce- – Drużyna w składzie:
Pasternak Grzegorz
Grzesiuk Paweł
Matczuk Kamil
Pałka Daniel
Karpiuk Łukasz
Maguda Patryk
Cieślak Piotr
Bandzarewicz Paweł
Jaszczuk Mateusz
Lament Jakub

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Adamów
(etap rejonowy)


5 miejsce- – Drużyna w składzie:
Ignatiuk Patryk
Grzesiuk Paweł
Lament Jakub
Jaszczuk Mateusz
Dragan Michał
Cieślak Piotr
Bandzarewicz Paweł
Maguda Patryk
Pałka Daniel
Pasternak Grzegorz

XIX Ogólnopolskie Biegi im. Bohaterskich Lotników Podlasia- Biała Podlaska
(etap rejonowy)


2 miejsce:
Baj Anna
Matczuk Kamil

Piłka ręczna dziewcząt- Międzyrzec Podlaski
(etap powiatowy)


1 miejsce- Drużyna w składzie:
Sokołowska Katarzyna
Aleksandrowicz Wioletta
Baj Anna
Mostowiec Weronika
Korybska Angelika
Krzemionka Katarzyna
Chlebek Zofia
Grabowiec Ewelina
Podębska Ewa
Prudaczuk Edyta

Piłka ręczna dziewcząt- Łuków
(etap rejonowy)


4 miejsce- Drużyna w składzie:
Sokołowska Katarzyna
Aleksandrowicz Wioletta
Baj Anna
Mostowiec Weronika
Korybska Angelika
Krzemionka Katarzyna
Chlebek Zofia
Grabowiec Ewelina
Podębska Ewa
Prudaczuk Edyta

Biegi Sobiborskie- Włodawa
(etap rejonowy)


1 miejsce- Baj Anna
2 miejsce- Aleksandrowicz Wioletta

Piłka siatkowa- Międzyrzec Podlaski
(etap powiatowy)


2 miejsce- Drużyna w składzie:
Prudaczuk Edyta
Grabowiec Ewelina
Bielecka Joanna
Dragan Anna
Dżegan Daria
Mostowiec Weronika
Rudczuk Agata
Korybska Angelika

Biegi wojewódzkie- Lubartów

27 miejsce- Bandzarewicz Paweł
42 miejsce- Korybska Angelika

Ogólnopolska Olimpiada w Biegach Przełajowych- Chorzów
(etap centralny)

73 miejsce- Bandzarewicz Paweł

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych- Bydgoszcz
(etap centralny)

86- Matczuk Kamil

Biegi powiatowe- Terespol

1 miejsce- Bandzarewicz Paweł
2 miejsce- Matczuk Kamil

Biegi wojewódzkie- Adamów

9 miejsce- Bandzarewicz Paweł
10 miejsce- Matczuk Kamil
12 miejsce- Baj Anna
29 miejsce- Maguda Patryk

VI Foto-konkurs "Moja szkoła w obiektywie" kategoria "film"
(etap rejonowy)


1 miejsce:
Kapczuk M.
Dragan M.
Krzemionka K.
Moszkowska A.
Aleksandrowicz W.

Szkolny konkurs języka angielskiego

1 miejsce- Chilczuk Michał
2 miejsce- Bajko Kamila
3 miejsce:
Romańczuk Joanna
Jezior Krystian

"Język w działaniu" org. przez Instytut Fil. Polskiej UMCS w Lublinie i Kolegium Licenc. UMCS w Białej Podlaskiej
(etap powiatowy)

1 miejsce- Patrycja Gromysz

Konkurs poetycki "Scena młodych"
(etap wojewódzki)

Udział:
Patrycja Gromysz
Niepogodzińska K.
Dadun K.

Konkurs literacki pod patronatem Wójta Gminy Wisznice
(etap szkolny)


5 miejsce- Karpiuk Łukasz Norbert

Pieszy Rajd Kleebergowski- Radzyń Podlaski- Bełcząc- Kock
(etap rejonowy)


Udział:
Bujnik Damian
Grabowiec Ewelina
Prudaczuk Edyta
Rudczuk Agata
Wicherkiewicz Konrad
Goławski Hubert
Szaniawski Michał
Dadun Karolina
Niepogodzińska Katarzyna
Szczęśniak Mateusz
Szczęśniak Daniel
Dragan Anna
Brzozowiec Marta
Wojciechowska Sylwia
Mazur Anita
Rozwadowska Monika
Makaruk Karolina
Aleksandrowicz Wioleta
Krzemionka Katarzyna
Kasjaniuk Milena
Polubiec Natalia
Makaruk Aleksandra

VI Zima w Mieście- zawody krajoznawczo-turystyczne
(etap rejonowy)


2 miejsce- Drużyna w składzie:
Szaniawski Michał
Goławski Hubert
Romańczuk Joanna
Prudaczuk Edyta
Wołnysz Maja
Grabowiec Ewelina
Pal Katarzyna
Szczęśniak Daniel
Szczęśniak Mateusz
Przybysz Żaneta
Różnowicz Monika
Makaruk Aleksandra
osypiuk Renata
Brzozowiec Marta
Korybska Angelika
Kisiel Małgorzata
Krzemionka Katarzyna
Iwaszko Ewelina
Wojciecowska Sylwia
Makaruk Kamil

XXXIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodziez zapobiega pożarom"
(etap szkolny)


1 miejsce-Waszczuk Marek
2 miejsce-Klimkowicz Emil
3 miejsce-Prudaczuk Edyta
4 miejsce-Sokołowska Katarzyna
5 miejsce-Piórkowski Konrad
6 miejsce:
Osiejuk Julita
Rola Monika
7 miejsce-Tymoszuk Marek
8 miejsce-Wicheriewicz
9 miejsce:
Wołnysz Maja
Polubiec Natalia
Grabowiec Ewelina
10 miejsce-Popielewicz Kamil
11 miejsce:
Szot Karol
Szaniawski Michał
Machowsa Ada
Świerżewska Małgorzata
Pawluczuk Zbigniew
12 miejsce-Lewczuk Piotr
13 miejsce-Zając Daniel


(etap powiatowy)

1 miejsce- Waszczuk Marek


(etap wojewódzki)

12miejsce- Waszczuk Marek

XVII Wiosenne Marsze na Orientację "Wiosno 2010"
(etap wojewódzki)


Konkurs krajoznawczy

1 miejsce-Brzozowiec Marta
2 miejsce-Prudaczuk Edyta
3 miejsce;
Polubiec Natalia
Przybysz Żaneta

Konkurs wiedzy o Kraszewskim

1 miejsce-Romańczuk Joanna
2 miejsce:
Bajkowska Justyna
Bobruk Agnieszka
3 miejsce-Polubiec Natalia

Marsze na Orientację

2 miejsce-drużyna w składzie:
Szczęśniak Mateusz
Szczęśniak Daniel
4 miejsce-druzyna w składzie:
Polubiec Natalia
Bajkowska Justyna

Bieg patrolowy

4 miejsce-drużyna w składzie:
Szaniawski Michał
Makaruk Aleksandra
Goławski Hubert
5 miejsce-drużyna w składzie:
Pasternak Grzegorz
Wojciechowska Sylwia
Brzozowiec Marta

VIII Marsze na Orientację Pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów
(etap wojewódzki)


Marsze na orientację

2 miejsce-drużyna w składzie:
Szczę�niak Daniel
Szczę�niak Mateusz
7 miejsce-
Drużyna w składzie:
Karpiuk Łukasz Norbert
Karpiuk Łukasz
Drużyna w składzie:
Makaruk Karolina
Rozwadowska Monika

Konkurs krajoznawczy

1 miejsce-Osiejuk Julita
2 miejsce-Lewczuk Piotr
4 miejsce-Pasternak Grzegorz

Ciekawostki powiatu bialskiego

1 miejsce-Makaruk Aleksandra
2 miejsce-Osiejuk Julita 3 miejsce-Rola Monika
4 miejsce-Lewczuk Piotr
6 miejsce-Pasternak Grzegorz

Konkurs o Wisznicach

1 miejsce-Szczę�niak Daniel
2 miejsce:
Szczę�niak Mateusz
Dragan Anna
3 miejsce-Makaruk Aleksandra

Geograficzny Konkurs Wiedzy o Regionie
(etap szkolny)


1 miejsce-Chilczuk Michał
2 miejsce-Polubiec Natalia
3 miejsce-Mulart Kamil

Udział:
Sokołowska Katarzyna
Bandzarewicz Paweł
Bujnik Damian
Kasjaniuk Przemysław
Grabowiec Ewelina
Makarewicz Łukasz
Tymoszuk Marek
Pałka Daniel
Kapczuk Michał
Kisiel Małgorzata
Korybska Angelika
Iwaszko Mateusz
Słyszko Mateusz
Krzewska Jolanta
Makaruk Aleksandra
Zając Daniel

(etap rejonowy)

Udział:
Chilczuk Michał
Polubiec Natalia

Otwarty Przegląd Piosenki Harcerskiej I Turystycznej "Przy ognisku"
(etap powiatowy)


3 miejsce- Prudaczuk Edyta

XV Marsz Szlakiem Legionów Piłsudskiego po Podlasiu
(etap powiatowy)


Zawody sportowo-obronne

2 miejsce:
Prudaczuk Edyta
Grabowiec Ewelina
Rudczuk Agata
Włostowski Wiktor
Makarewicz Łukasz
Jaszczuk Mateusz

Konkurs wiedzy o Legionach J. Piłsudskiego

3 miejsce- Bajkowski Krystian
4 miejsce- Prudaczuk Edyta
5 miejsce- Goławski Hubert

XV Marsz Szlakiem Legionów Piłsudskiego po Podlasiu
(etap powiatowy)


Udział:
Bujnik Damian
Chlebek Zofia
Krzewsa Jolanta
Krzywda Piotr
Machowska Adrianna
Makaruk Aleksandra
Ochnio Aleksandra
Raboszuk Łukasz
Semeniuk Karol
Sokołowska Katarzyna
Wołnysz Maja
skarżycki Jacek
Maguda Patryk

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć"
(etap wojewódzki)


Udział:
Waszczuk Marek
Semeniuk Konrad

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie "DialNet Masters"
(etap wojewódzki)


Udział:
Chilczuk Michał
Pałka Daniel
Klimkowicz Emil
Makaruk Kamil
Waszczuk Marek
Semeniuk Konrad
Pasternak Grzegorz
Szyszłow Mateusz
Szczę�niak Daniel
Szczę�niak Mateusz
Raboszuk Krzysztof
Bujnik Damian

Konkurs literacki "Najciekawsza historia lub legenda związana z miejscem mego zamieszkania lub rodziną"
(konkurs gminny)


4 miejsce- Pałka Daniel

Konkurs literacki "Scena młodych"
(etap wojewódzki)


Udział:
Pałka Daniel

Projekty Unijne
Przebudowa i rozbudowa infrastruktury szkół prowadzonych przez powiat bialski
Pozalekcyjna Akademia Kompetencji
Nasza Szkoła
Pracownie Komputerowe dla szkół w 2007r 2005r
Akredytowane Laboratorium Edukacyjne
Egzaminy z zakresu:

ECDL Start
ECDL Core
ECDL Advanced
Lokalna Akademia Sieciowa Cisco
Filmy

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.2

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.6

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.4

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.3

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.2

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.1

Dzień Edukacji Narodowej" 2011

Drama "Stworzenie" 2011

Boże Narodzenie (kabaret)-2010r

Wywiad-11 listopad 2010

Otrzęsiny w internacie 2010

Finał konkursu "Czysta ziemia"

Pierwszy dzień wiosny 2010

Pożegnanie III klas

Rekolekcje

Konkurs Slawistyczny

LipDub

Wigilia Szkolna 2009

Obóz w Puszczy

Tydzień z życia szkoły

Wspomnienia

Skecz w wykonaniu uczniów klasy IIb - Dzień kobiet

Balet

Dzień Edukacji Narodowej DODA

Dzień Edukacji Narodowej DRES vs ANIOŁ
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego Wisznice 2008
1664128 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl