Strona Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach
 
  Szkoła W prasieListopad 26 2020 07:35:32 
 
Szkoła
Strona główna
Dokumenty szkolne
Dyrektorzy
Galeria
Historia szkoły
Kontakt
Nauczyciele
Patron
Rekrutacja
Różne
Sponsorzy
Wolontariat
Uczniowie
Matura
Absolwenci
Dziennik elektroniczny
Dzwonki
Klasy
Nagrody i kary
Osiągnięcia uczniów
Plan lekcji
Prawa i obowiązki
Wykaz podręczników
Zajęcia dodatkowe
Pedagog szkolny
Podejmowane działania
Ważne numery i adresy
Drodzy uczniowie
Drodzy rodzice
Drodzy nauczyciele
Jak pomóc osobie niewidomej
Pomoc w poradni
Dysleksja
Dyktando w 10 punktach
Dopalacze
Internat
Schronisko
Informacje ogólne
Strona internatu
Podanie do internatu (Word)
Rekrutacja
Nabór elektroniczny
Podanie do internatu
Przetargi
Wymiana instalacji elektrycznej
Dostawa i montaż paneli podłogowych
Dostawa artykułów żywnościowych
Wyjaśnienie
Wymiana okien-stołówka
Dostawa miału węglowego
Wymiana okien
Wymiana okien - wyniki
Wymiana stolarki drzwiowej
Wymiana stolarki drzwiowej - wyniki
Dostawa artykułów spożywczych
Dostawa artykułów spożywczych -wyniki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ostatnio online
Marecki10 weeks
qwertya42 weeks
lowisznice193 weeks
nofs2866213 weeks
adek257 weeks
Eryk909263 weeks
DanielSi265 weeks
adrik313 weeks
asdasd314 weeks
markzelezny318 weeks
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

qwertya
03/02/2020
<b>b</b>

adek
23/12/2015
a kwachu z mechaniki płynów wymaga 0.7. pozdro

adek
13/11/2015
0,025 a najelpiej 1,2

Eryk909
11/11/2015
Od jakiej średniej przyjmujecie do straży granicznej ??

adek
21/09/2015
sportowo dekarska pozdro

Eryk909
13/09/2015
Jakie s profile w waszej szkole

adek
31/03/2015
sprzedam Opla Astrę clasic 1.7 isuzu za 2 tys

adek
19/02/2015
Paulina Linkiewicz lovciam :* Aduś 3d

MaRiaN_
03/09/2013
Pilnie potrzebuje kontaktu z uczniem klasy policyjnej. Piszcie na gg 39185646. Bd wdzięczny ;p

smieszka17
21/08/2013
Kiedy będzie spotkanie klas pierwszych???? bo podobno zawsze było przed poczatkiem roku szkolnego. smiley

DuNNo
14/08/2013
Ma ktoś jeszcze książki do sprzedania do I kl ? pisać 43527016

saviin
29/07/2013
no masz tu przecież... http://lowisznice.hekko.p
l/ smiley


justyna413
29/07/2013
Kiedy pojawi się dokładna lista osób przyjętych do klas i do internatu??

marek
09/07/2013
Sprzedam książki do 1 kl. gg. 39111411

chomik
08/07/2013
~~ KUPIE GOLFA ! ~~ SPRZEDAM KSIAZKI DO 1 KL. https://www.facebook.com/
damian.kucio.50


myszka02
07/07/2013
Sprzedam książki do 1 klasy Lo, w b. dobrym stanie. Gg 8535010

damiank01
07/07/2013
Kupię książki do 1 klasy zgodne z wykazem podręczników na rok 2013/14. Dogadajmy się: https://www.facebook.com/
damian.kecki


saviin
07/07/2013
sprzedam książki do I klasy. fejs, https://www.facebook.com/
patrycjawozna


celniczki
06/07/2013
czy będzie na stronie lista osób przyjętych na SG?

fragolaaaaaaaa
01/07/2013
Kiedy pojawi sie lista osób przyjętych do internatu?

Archiwum
Osiągnięcia uczniów 2008/09
Międzypowiatowy Konkurs z Języka Rosyjskiego- Jabłoń 2009r

I miejsce- Wierzchowska Agnieszka- klasa 3a
II miejsce- Pańko Kornelia- klasa 3a
III miejsce- Miszczuk Małgorzata klasa 3c, Gabrylewicz Katarzyna- klasa 2a

Wojewódzkie Biegi Przełajowe 29 kwietnia – Woskrzenice

4 miejsce Kamil Matczuk – kategoria chłopców rocznik 1992 – 1991
27 miejsce Daniel Pałka – kategoria chłopców rocznik 1992 – 1991
Drużynowo 8 miejsce na 28 sklasyfikowanych szkół średnich z terenu województwa

IV Biegi Pamięci Żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza 6 maja – Hanna

6 miejsce Wioleta Aleksandrowicz – kategoria „OPEN” kobiet
2 miejsce Kamil Matczuk – kategoria „OPEN” mężczyzn
7 miejsce Daniel Pałka – Kategoria „OPEN” mężczyzn

I Młodzieżowy Otwarty Klasyfikacyjny Mityng LOZLA 9 maja – Biała Podlaska

9 wynik 100 m – 13,62 (r.ż) Wioleta Aleksandrowicz – kategoria junior młodszy
7 wynik 300 m – 45, 41 (r.ż) Wioleta Aleksandrowicz – kategoria junior młodszy
4 wynik 1500 m – 4,24,15 Kamil Matczuk – kategoria junior młodszy
7 wynik 1500 m – 5,01,30 (r.ż) Daniel Palka – kategoria junior młodszy

Akcja „Polska Biega” 9 maja – Wisznice

5 miejsce Wioleta Aleksandrowicz – kategoria dziewcząt rocznik 1992 i starsze
1 miejsce Kamil Matczuk – kategoria chłopców rocznik 1992 i starsi
2 miejsce Daniel Palka – kategoria chłopców rocznik 1992 i starsi
6 miejsce Wojciech Trubaj – kategoria chłopców rocznik 1992 i starsi

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Lekkiej Atletyce 13 maja – Zamość

6 miejsce na 200 m – 28,70 Wioleta Aleksandrowicz – kategoria junior młodszy
1 miejsce na 800 m – 2,03,52 Kamil Matczuk – kategoria junior młodszy
7 miejsce na 800 m – 2,13,00 (r.ż) Daniel Palka – kategoria junior młodszy

I Wiosenne Powiatowe Biegi Przełajowe 15 maja – Terespol

1 miejsce Kamil Matczuk – kategoria chłopców rocznik 1992 – 1991
3 miejsce Daniel Pałka – kategoria chłopców rocznik 1992 – 1991
7 miejsce Kuba Lament – kategoria chłopców rocznik 1992 – 1991

Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych 16 maja – Lublin

5 wynik 400 m – 64,40 (r.ż.) Wioleta Aleksandrowicz – kategoria junior młodszy
6 wynik 400 m – 52,57 (r.ż) Kamil Matczuk – kategoria junior młodszy

Międzynarodowe Biegi „Rzeka Bug Granicą Unii Europejskiej” 21 maja - Sławatycze

3 miejsce Kamil Matczuk – kategoria „OPEN” mężczyzn
6 miejsce Daniel Pałka – kategoria „OPEN” mężczyzn

Finał Ligi Juniorów 23 maja – Siedlce

12 wynik 200 m – 28,36 (r.ż) Wioleta Aleksandrowicz – kategoria junior młodszy
5 wynik 800 m – 2,05,27 Kamil Matczuk – kategoria junior młodszy
18 wynik 800 m – 2,15,63 Daniel Pałka – kategoria junior młodszy
Wioleta i Kamil biegali także w sztafetach 4x400 m, które zostały sklasyfikowane odpowiednio z trzecim i drugim czasem zawodów

I Biegi Kraszewskiego 29 maja – Wisznice

1 miejsce Kamil Matczuk – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990
2 miejsce Daniel Pałka – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990
3 miejsce Grzegorz Pasternak – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990
4 miejsce Łukasz Karpiuk – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990
6 miejsce Paweł Grzesiuk – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990
7 miejsce Kuba Lament – w kategorii chłopców rocznik 1992 – 1990

Udział w mityngach PZLA i zawodach LZS możliwy był dzięki współpracy z klubem „Żak” Biała Podlaska.

W dniach 13-14 czerwca uczeń klasy I C Kamil Matczuk reprezentował województwo lubelskie na Mistrzostwach Polski LZS w Lekkiej Atletyce, w Słubicach. Wystartował w biegach na 800 i 1500 metrów.

XVIII Biegi Uliczne XIII Memoriału im. Wincentego Kozłowskiego
25 wrzesień 2008 - Terespol

Dziewczęta rocznik 1992-91-90

26 miejsce Wioleta Aleksandrowicz I B
startowało 51 zawodniczek

Chłopcy rocznik 1992

1 miejsce Kamil Matczuk I C
4 miejsce Grzegorz Pasternak I A
7 miejsce Daniel Pałka IA I A
startowało 33 zawodników

XIII Ogólnopolskie Biegi im. Bohaterskich Lotników Podlasia 3 październik 2008 – Biała Podlaska

Chłopcy rocznik 1992 - 93

1 miejsce Kamil Matczuk I C
11 miejsce Daniel Pałka I A
startowało 56 zawodników

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe 22 październik 2008 - Lubartów

Dziewczęta rocznik 1992-91-90-89

43 miejsce Wioleta Aleksandrowicz I B
startowało 119 zawodniczek

Chłopcy rocznik 1991 - 92

8 miejsce Kamil Matczuk I C
24 miejsce Grzegorz Pasternak I A
41 miejsce Daniel Pałka I A
startowało 129 zawodników


Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym
wzięli następujący uczniowie:

1. Iwaszko Michał IIIA
2. Kisiel Marek IIIA



Udział w etapie okręgowm - część II Ogólnopolskiego konkursu z informatyki INTERSIEĆ
wzięli następujący uczniowie:

1. Michał Chilczuk Ia
2. Emil Klimkowicz Ia
3. Marek Waszczuk Ia
4. Daniel Pałka Ia
5. Kamil Makaruk Ia
6. Klimkowicz Michał IIIc
7. Karpiuk Daniel IIIc
8. Linkiewicz Przemysław IIIc
9. Romaniuk Michał II
10. Olszewski Łukasz IIIc
11. Łobejko Łukasz IIIc


W Finale Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt nasza drużyna zajeła trzecie miejsce w składzie:
1. Pawłowska Ewelina
2. Miszczuk Małgorzata
3. Demediuk Marta
4. Moszkowska Anna
5. Korybska Angelika
6. Aleksandrowicz Wioleta
7. Korzeniewska Marta
8. Mostowiec Weronika
9. Przybysławska Natalia
Gratulujemy.



Uczennica naszej szkoły Agnieszka Wierzchowska została Laureatką I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegamy pożarom" w kategorii malarstwa.



Frończuk Justyna, Kozakiewicz Joanna i Mazur Sylwia zakwalifikowały się do etapu rejonowego I Konkursu Słowiańskiego.


Agnieszka Makarewicz, Klaudia Suzonowicz i Katarzyna Sokołowska zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Konkursu Znajomości Języka Angielskiego "Make Friends With English".


Osiągnięcia uczniów w poszczególnych konkurencjach rozegranych w ramach imprez krajoznawczych:

1. XV Radzyńskie Marsze na Orientację „AZYMUCIAK 2008” o randze Pucharu Polski.
W marszach na orientację 4 miejsce zajęła drużyna w składzie Pilipiuk Dawid II c i Prudaczuk Marcin II b,
8 miejsce przypadło Bajkowskiemu Kamilowi z klasy II c i Jaroszewiczowi Mateuszowi z klasy II a.

2. VII Marsze na Orientację pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów WISZNICE 2009 – impreza o randze wojewódzkiej.
W konkursie krajoznawczym 1 miejsce zajęła Monika Gromisz I c,
2 miejsce Łogonowicz Natalia II
w konkursie ABC Wisznic 1 miejsce zajęła Gabrylewicz Katarzyna z II a,
2 miejsce Natalia Łogonowicz i Marcin Prudaczuk.
W Konkursie „Niespoziewanka” 1 miejsce - Marcin Pudaczuk, Natalia Łogonowicz, Patryk Ignatiuk i Frończuk Justyna.
Konkurs ekologiczny w którym 3 miejsce zajęła Noskowicz Aleksandra z II b oraz Kisiel Paweł z I b.
W marszach na orientacje 1 miejsce przypadło Prudaczukowi Marcinowi z III b,
3 drużynie w składzie Frończuk Justyna i Firak Sylwia z II a.

3. XVI Wiosenne Marsze na Orientację WIOSNO 2009 – impreza o randze wojewódzkiej.
W biegu patrolowym 1 miejsce zajęła drużyna w składzie Cudny Tomasz i Lewczuk Piotr,
3 miejsce Wojciechowska Sylwia, Brzozowiec Marta, Mazur Anita, Makaryk Karolina,
4 miejsce – Makaryk Aleksandra, Karpiuk Łukasz, Iwaszko Ewelina
W marszach na orientację 1 miejsce zajęła drużyna w składzie Cudny Tomasz i Lewczuk Piotr,
3 miejsce zajęli Karpiuk Łukasz i Karpiuk Łukasz Norbert,
6 miejsce – Makaryk Karolina i Mazur Anita oraz Makaryk Aleksandra i Iwaszko Ewelina.
W konkursie Niespodzianka 3 miejsce zajął Karpiuk Łukasz Norbert.


XXXVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno –Krajoznawczy
w Finale Oddziałowym drużyna w składzie Bujnik Alicja z II a, Karpiuk Łukasz Norbert z I c, Prudaczuk Marcin z III b po konkurencjach teoretycznych i praktycznych zajęła 1 miejsce.
W Finale Wojewódzkim, który odbył się w Biłgoraju drużyna zajęła w klasyfikacji generalnej 6 miejsce.

W konkurencjach rozgrywanych w ramach tego turnieju na szczeblu wojewódzkim uczniowie zajęli następujące miejsca:
w konkursie Karta do kroniki – 3 miejsce,
w konkurencji Samarytanka drużyna zajęła 2 miejsce.

Ogólnopolski Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Pięciu uczniów: Waszczuk Marek klasa I a, Dostaw Adrian klasa II b, Chwalczuk Przemysław klasa II b, Lewczuk Piotr i Stawinoga Jarosław również z kasy II b reprezentowało nasza szkołę w eliminacjach gminnych tego turnieju.
Waszczuk Marek w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajął pierwsze miejsce na szczeblu gminnym, pierwsze miejsce na szczeblu powiatowym i reprezentował powiat bialski na szczeblu wojewódzkim gdzie zajął 4 miejsce.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Projekty Unijne
Przebudowa i rozbudowa infrastruktury szkół prowadzonych przez powiat bialski
Pozalekcyjna Akademia Kompetencji
Nasza Szkoła
Pracownie Komputerowe dla szkół w 2007r 2005r
Akredytowane Laboratorium Edukacyjne
Egzaminy z zakresu:

ECDL Start
ECDL Core
ECDL Advanced
Lokalna Akademia Sieciowa Cisco
Filmy

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.2

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.6

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.4

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.3

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.2

II Wisznicka Noc Kabaretowa 2012 cz.1

Dzień Edukacji Narodowej" 2011

Drama "Stworzenie" 2011

Boże Narodzenie (kabaret)-2010r

Wywiad-11 listopad 2010

Otrzęsiny w internacie 2010

Finał konkursu "Czysta ziemia"

Pierwszy dzień wiosny 2010

Pożegnanie III klas

Rekolekcje

Konkurs Slawistyczny

LipDub

Wigilia Szkolna 2009

Obóz w Puszczy

Tydzień z życia szkoły

Wspomnienia

Skecz w wykonaniu uczniów klasy IIb - Dzień kobiet

Balet

Dzień Edukacji Narodowej DODA

Dzień Edukacji Narodowej DRES vs ANIOŁ
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego Wisznice 2008
1664129 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl